Dinsdag ochtend stond mama op want tante Esje was bij ons op bezoek gekomen (men oudste zusje)
Vanaf het moment dat je geboren was zei tante trots dat ze een tatoo van je zou zetten want je was haar liefste neefje waar ze al zolang op had gewacht.
door de drukke dagen is ze er niet aan toegekomen...maar de laatste tijd zat je weer zo vaak in haar gedachten dat ze het moest doen !!!
en je hoor boven haar pols heeft ze met mooie sierletters wel voor een jongen Ty'shawnie laten tatoeeren.
Ty van Ty'shawn en Shawnie van tante's koosnaampje vanaf het moment dat ze jou had gezien kort na je geboorte.
mama en papas dag kon niet meer stuk tante straalde er helemaal van en had een brede lach van oor tot oor. want ze zou de eerste zijn die een tatoo van jou zou zetten en is ook nog de eerste. daarnaast is ze ook je peetje geworden dus dan draagt ze je toch altijd mee. zo mooi vind ik het mama is ontzettend trots.
Nou papa jij krijgt nog veel meer mooie cadeautjes want mama(is er nog niet helemaal over uit wat ze precies wilt) en papa en tante Danie gaan ook allemaal jou naam tatoeeren zo dragen we je altijd toch ps bij ons.
We houden allemaal nog heel veel van je prinsje neusje neusje van mama en een dikke kuz!
reacties (0)